MIZ - Ing. Miroslav Zima

Odborná literatura

Novinky

 
Novinky (ceny včetně DPH)

SMSmánie

kód K0599; autor Ivan Lukáš; stran 70; cena 49 Kč
Psaní krátkých textových zpráv (neboli SMS) je nejpopulárnější mobilní službou! Kniha chce čtenáři poradit, jak SMS psát co nejefektivněji, jak využít omezenou kapacitu krátké textové zprávy zcela maximálně, jak nudnou SMS zpestřit, přináší spoustu tipů a zřejmě nejucelenější sbírku smajlíků v České republice.
návrat na začátek

Plánování a neustálé zlepšování jakosti

kód KE0097; autor Jiří Plura; stran 256; cena 289 Kč
Každá firma, která chce expandovat na trhu, musí zákonitě zdokonalovat svou produkci. Polevit znamená prohrát! Proto je nesmírně důležité jakost výrobků a služeb správně naplánovat, ale také průběžně kontrolovat a vyhodnocovat. Publikace vám poskytne komplexní přehled aktuálních způsobů a koncepcí, jak tuto činnost provádět. Seznámí vás s nejmodernějšími analýzami, které vám pomohou rychle a přesně určit, kde se nachází "bolavé místo". Předestře vám i metody, jakými se dají zjištěné nedostatky co nejlépe "narovnat". To vše podle aktualizovaných norem ISO 9000.
návrat na začátek

Nahráváme a upravujeme hudbu na počítači

kód K0355; autor T. Zouhar, M. Jurica, O. Jirásek; stran 284; cena 299 Kč
Počítač dnes poskytuje ohromné možnosti jak na něj zaznamenat a v něm upravovat zvuk. Ať již chcete se zvukem a hudbou na počítači pracovat zájmově nebo profesionálně, publikace vám poradí jaké HW komponenty si vybrat, jaké existují nahrávací i editační programy a který je výhodný pro jaký účel. Nabídne vám i velkou škálu návodů a postupů, jak krok za krokem zvuk na počítač co nejlépe nahrát a finalizovat tak, že vám může leckdy mamutí analogové studio jen tiše závidět.
návrat na začátek

1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 98

kód K0263; autor Luboš Haško, Jiří Hlavenka; stran 354; cena 267 Kč
Kniha pro každého, kdo se chce dostat s Windows 98 za hranice běžné práce. V poctivých 1001 tipech a tricích se soustřeďuje především na vyřešení stovek problémů, které při práci s tímto systémem nastávají, a přináší návody k desítkám užitečných programů, jež možnosti systému rozšiřují. Ty najdete též na přiloženém CD, které je nabito i několika stovkami nových ovladačů pro všechny myslitelné periferie.
návrat na začátek

Data mining - Praktický průvodce dolováním dat pro efektivní prodej, cílený marketing a podporu zákazníků (CRM)

kód K0562; autor Olivia Parr Rud; stran 370; cena 750 Kč
Dolování dat řeší problémy většiny firem spočívající v roztříštěnosti či složité dostupnosti zákaznických dat, z nichž je zapotřebí vytěžit informace a důsledky pro dokonalejší poznání a rozšíření zákaznické základny, nabízení správných produktů, přípravu vhodných kampaní nebo řízení rizika. Kniha ukazuje analytikům, manažerům a informatikům celý modelovací proces krok za krokem a odpovídá na většinu obvyklých otázek z různých oblastí praxe. Předvádí osvědčené metody a konkrétní ukázky využití datových zdrojů pro vytváření a analýzu cílových modelů. CD obsahuje vlastní modely a nejpoužívanější miningový nástroj SAS pro jejich realizaci.
návrat na začátek

Internet pro úplné začátečníky - aktualizované vydání

kód K0300; autor Jiří Lapáček; stran 210; cena 157 Kč
Základní průvodce uživatele seznamující s prací na Internetu a jeho využitím od prvních krůčků při připojení přes orientaci ve webovém prohlížeči, e-mail a jiné formy komunikace, vyhledávání nejrůznějších informací a stahování souborů až po nakupování a publikování vlastních stránek na Internetu.
návrat na začátek

Teorie a praxe obchodování s cennými papíry

kód KE0098; autor Oldřich Rejnuš; stran 272; cena 327 Kč
Publikace je zaměřena na problematiku obchodování s cennými papíry: od obecných základů přes prakticky zaměřené pojednání o obchodování s cennými papíry v ekonomicky vyspělých zemích až ke konkrétním soudobým podmínkám existujícím v České republice.
návrat na začátek

Jak zvládnout testy ECDL

kód K0626; autor Marie Franců; stran 132; cena 187 Kč
Kniha vás formou řešených otázek provede přípravou na testy všech sedmi modulů, ukáže vám nejčastější chyby a způsob, jakým se výsledky hodnotí. Autorka této knihy je školitelkou a zároveň testerkou ECDL. Díky jejím zkušenostem jsou jednotlivé sady testů vytvořeny tak, aby svým počtem otázek i rozsahem doprovodných souborů přesně kopírovaly skutečné zkoušky. Navíc vám kniha umožní vypracovat si testy nanečisto a zjistit, jak byste u případných zkoušek uspěli.
návrat na začátek

Jak se domoci právní pomoci

kód KE0103; autor Ilona Schelleová; stran 96; cena 127 Kč
Pokud se dostanete do situace, v níž si nevíte rady, potom hledáte pomoc u někoho, kdo se v této oblasti vyzná - tedy někoho kdo poskytuje právní službu. Víte kdy zajít do advokátní kanceláře, k notáři, k daňovému poradci nebo patentovému zástupci? Jaké služby poskytují a kolik to asi stojí? Vše potřebné se dozvíte prostřednictvím této knihy.
návrat na začátek

Účetní data v rukou manažera - finanční analýza v řízení firmy (2. doplněné vydání)

kód KE0101; autor Jaroslav Sedláček; stran 232; cena 237 Kč
Kniha ukazuje, že využít skutečná (tj. účetní) data k finančnímu řízení firmy není vůbec složité, a naučí vás, jak toho dosáhnout. Protože většina českých manažerů, opět zejména u menších firem, nemá hluboké ekonomické vzdělání, je kniha záměrně vystavěna tak, aby byla pochopitelná každému - předpokládá v oblasti financí spíše rozsáhlou praxi než znalosti teorie.
návrat na začátek

Marketing - základy a postupy

kód KE0099; autor M. Foret, P. Procházka, J. Vaculík, K. Kopřivová, N. Foret; stran 176; cena 197 Kč
Raději řešíte praktické úkoly místo "biflování" suchých pouček? Zajímají vás případy konkrétních firem, které se staly na českém trhu? Jak chování domácího zákazníka využít ve svůj prospěch? Publikace Marketing - základy a postupy vás přehlednou formou vás seznámí se vším důležitým, co byste měl(a) o marketingu vědět. Každá z problematik je živě demonstrována na modelových situacích. Pochopíte tak rychle mechanismy, kterými se domácí trh řídí.
návrat na začátek

Učebnice a cvičebnice informatiky pro ZŠ - práce s PC

kód K0519; autor David Hawiger; stran 80; cena 137 Kč
Pryč s nudnou teorií! Učení hrou! Kniha je určena pro druhý stupeň základních škol: Přehledně provede daným učivem, přiložený CD-ROM nabízí řadu her-cvičení, pomocí kterých si žáci mohou upevnit znalosti i dovednosti probíraného učiva a zároveň si zasoutěžit a vyzkoušet si, co na počítači opravdu dovedou.
návrat na začátek
 
MIZ - Ing. Miroslav Zima, Poštovní přihrádka 19, 543 01 Vrchlabí
e-mail: