MIZ - Ing. Miroslav Zima

Hry pro PC a pro PSX

Novinky pro PC, Ceník her pro PC, Hry pro Sony PlayStation - PSX a PlayStation 2 - PS2


Novinky pro PC (ceny včetně DPH)

KOHAN: Immortal Sovereigns - realtimová strategie; cena 1499 Kč
Tato realtimová válečná strategie je zasazená do fantasy světa Khaldun. Vaším úkolem je vžít se do role příslušníka nesmrtelné rasy Kohanu, jejichž národ byl před dávnými věky zničen sérií obrovských katastrof.
Kohan toho rozhodně nenabízí málo. Propracované fantasy prostředí s unikátními rasami, místy, příběhem a magií, specializace na organizaci a ovládání vašich jednotek s rozsáhlými možnostmi formací, vlivy terénu, viditelnosti, autority velitelů, morálky, zásobování apod. Uplatníte inovativní tvorbu vašich armád s možnostmi desítek různých kombinací, z nichž každá je jinak účinná. Desítky různých jednotek s odlišnými schopnostmi, promyšlený systém přidělování úkolů, během kterých se mimo jiné dozvíte o historii Kohanu, vývoj nových technologií a další.

MYST III EXILE - adventura; cena 1499 Kč
Třetí díl jedné z nejprodávanějších her všech dob vás znovu zavede do fantastického světa tajemna a krásy. Čeká vás nový podmanivý příběh se spoustou tajemství a nebezpečí, nádherné lokace pěti nových věků a dobrodružství jako ze sna. Otevřete po letech opět jednu z magických knih a přesvědčte se, jaké to překrásné světy plné problémů se v nich nalézají. Tajemstvím zahalené vyprávení o Atrusovi a jeho rodině, fantastické surrealistické světy, překrásná renderovaná grafika, nápadité logické puzzly. Díky novému trojrozměrnému zpracování se budete moci volně rozhlížet o 360 stupňů, čeká vás dramatický příběh navazující na mytologii Mystu, rešení propracovaných hádanek, odhalování tajemství a intrik a skvelý hudební doprovod.
Toto je sběratelská edice, která obsahuje samotnou hru, český manuál, 1 CD se soundtrackem a 1 CD obsahující videa a filmový dokument o vývoji hry Myst III: Exile.

Evil Twin: Cyprien's Chronicles - Akční adventura; cena 999 Kč
Zavede vás do podivného, krutého a děsivého světa malého sirotka Cypriena. Psychedelické prostředí vás bude obklopovat po celou dobu, co se budete snažit zorientovat se v neznámém světě.
Příběh začíná v den Cyprienových narozenin, kdy zatímco jeho přátelé připravují oslavu, on sám se zamkne ve skříni. Náhle je ale přenesen daleko od domova, do cizího a neznámého světa. Vzhledem k tomu, že stejně nemůže dělat nic jiného, začíná tuto zemi nočních můr obydlenou podivnými bytostmi prozkoumávat. Zjistí, že tento vesmír zaplavila jakási tajemná a zlá moc, která ničí a překrucuje vše, na co narazí. Během své cesty se chlapec setká kromě místních zubožených obyvatel také s několika dalšími dětmi, které pocházejí ze stejného sirotčince jako on. Jeho přátelé jsou stejně jako on zajatci tohoto podivného světa, ale na rozdíl od něj jsou navíc přeměněni do podoby hrozivých příšer. Cyprienovi nezbývá nic jiného, než vyřešit záhadu tohoto zvláštního místa, pochopit, k čemu zde došlo a nakonec porazit zdejší zlo a osvobodit své přátele.

Sněhurka a její přátelé - Dětská adventura z produkce DISNEY s českým manuálem; cena pouze 1499 Kč

GOOFY EXTREMLY SKATEBOARDING - dětské závody na skateboardu s populární kreslenou postavičkou, CZ manual; cena 1499 Kč


Hry pro PSX (ceny včetně DPH)

Novinky:
PS2 MAX PAYNE - jedna z nejlepších 3D akčních her na PC vychází na PS2; 2199.-


Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.
Informujte se na aktuální cenové a dodací podmínky!

návrat na začátek
 
MIZ - Ing. Miroslav Zima, Poštovní přihrádka 19, 543 01 Vrchlabí
e-mail: